Zawody rejonowe 2022

2022-01-24

Z powodu wzrostu liczby zarażonych osób koronawirusem i zmieniającą się sytuacją związaną z bezpieczeństwem, aby uchronić wszystkich uczestników przed skutkami ewentualnego zakażenia proponujemy, aby umożliwić uczniom pisanie zawodów w innych formach:

1. Jeżeli sytuacja się nie zmieni będzie możliwość pisania konkursu w rejonach (w miejscach, gdzie było to zaplanowane do tej pory) w Bielsku-Białej, Częstochowie, Katowicach i Rybniku. Z powodów niezależnych od nas nie ma możliwości przeprowadzenia zawodów w Gliwicach i Sosnowcu. Osoby, które miały przyjechać do Gliwic, lub Sosnowca mogą brać udział w konkursie w Katowicach (jednak prosimy wcześniej o kontakt mejlowy w celu potwierdzenia i zarezerwowania miejsca dla uczniów). Niestety możliwa jest sytuacja, że w Bielsku-Białej, Częstochowie, Katowicach i Rybniku także zawody nie będą mogły się odbyć.

2. Jest możliwość przeprowadzenia zawodów w swoich szkołach (podobnie jak w poprzednim roku). W takiej sytuacji prosimy, aby nauczyciele dla swoich uczniów na terenie szkół przeprowadzili konkurs, a następnie zebrane prace przesłali na adres:

Łukasz Dawidowski
Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Uniwersytet Śląski w Katowicach
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

3. W przypadku, kiedy zgłoszony uczeń jest w izolacji, lub przebywa na kwarantannie jest możliwość pisania przez niego konkursu w formie zdalnej. Wtedy prosimy jego opiekuna o nadzorowanie jego pracy (poprzez wybraną platformę do wideokonferencji), a następnie przesłanie na adres mejlowy: slaski.konkurs.matematyczny@gmail.com skanów (zdjęć) rozwiązań oraz pocztą (na wyżej podany adres) oryginałów rozwiązań.

Bardzo prosimy o podanie wybranej przez wszystkich zgłoszonych formy udziału w konkursie, abyśmy mogli do wszystkich zainteresowanych przesłać zestawy zadań.

Przepraszamy za niedogodności.

W razie pytań prosimy o kontakt: slaski.konkurs.matematyczny@gmail.com

Wszystkie pozostałe procedury związane z organizacją konkursu są opisane w regulaminie. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaakceptowanie regulaminu oraz zgody na przetwarzanie danych:
- w przypadku ucznia niepełnoletniego,
- w przypadku ucznia pełnoletniego.
Odpowiedni formularz należy wypełnić i najpóźniej w dniu zawodów i dostarczyć w miejsce pisania konkursu.

Zawody rejonowe odbędą się w czwartek 27 stycznia 2022 roku w godzinach 10:00 - 12:00.