Do zawodów rejonowych zgłosiło się kilkuset uczniów z szkół województwa śląskiego. Poniżej publikujemy listę finalistów XX Śląskiego Konkursu Matematycznego. Wszystkim finalistom oraz uczestnikom serdecznie gratulujemy.
Wyniki punktowe poszczególnych uczestników można sprawdzić u szkolnych koordynatorów ŚKM.
- Oskar Adamczyk
Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adeli Korczyńskiej
40-710 Katowice
- Szymon Adamiec
Liceum Ogólnokształcące Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego
43-300 Bielsko-Biała
- Zuzanna Berek
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
40-092 Katowice
- Ksawery Bęś
II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu
47-400 Racibórz
- Maria Białka
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Kacper Biernacki
IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
42-201 Częstochowa
- Dawid Bociąga
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie
41-500 Chorzów
- Antoni Bryl
III Liceum Ogólnokształcące im. Orła Białego
43-600 Jaworzno
- Samuel Bryła
VII LO im. Mikołaja Kopernika
42-200 Częstochowa
- Franciszek Chlubek
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
44-200 Rybnik
- Paweł Chwiedoruk
II Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica
42-600 Tarnowskie Gory
- Julia Cofalik
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Paweł Copek
Salezjańskie Publiczne Liceum Ogólnokształcące
41-603 Świętochłowice
- Mikolaj Cwiek
Prywatne Liceum im. Melchiora Wańkowicza
40-832 Katowice
- Zuzanna Dudek
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
41-800 Zabrze
- Wiktor Duma
II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
42-200 Częstochowa
- Magdalena Ferdyn-Grzelka
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
Rybnik
- Mateusz Froncek
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
44-200 Rybnik
- Jakub Fudal
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
44-100 Gliwice
- Jan Fuksiewicz
II Liceum Ogólnokształcące im. Cz. Miłosza
43-600 Jaworzno
- Paweł Furtak
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Struga w Gliwicach
44-100 Gliwice
- Filip Grabowski
II Liceum Ogólnokształcące im. H. Malczewskiej
42-400 Zawiercie
- Martyna Gruszczyńska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8
44-117 Gliwice
- Remigiusz Grzegorczyk
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
40-092 Katowice
- Franciszek Grzesik
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
44-200 Rybnik
- Kamil Gunia
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Konrad Hałaszko
I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich
44-300 Wodzisław Śląski
- Nadia Heller
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
43-400 Cieszyn
- Emilia Hutny
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Tomasz Jabłoński
IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza
42-217 Częstochowa
- Mateusz Jaźwiec
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
41-800 Zabrze
- Mateusz Jędryczek
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
41-300 Dąbrowa Górnicza
- Łukasz Jodłowiec
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
34-300 Żywiec
- Franciszek Kajda
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Weronika Kalisz
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
40-092 Katowice
- Karol Kapłanek
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
44-100 Gliwice
- Yakub Kasikirik
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
34-300 Żywiec
- Tomasz Kawalec
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
44-100 Gliwice
- Miłosz Kiedrzyński
IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza
42-217 Częstochowa
- Hubert Klinik
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
44-100 Gliwice
- Franciszek Kłyk
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Mateusz Knapik
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Kamil Kocik
I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich
44-200 Rybnik
- Antonina Kolerska
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
40-092 Katowice
- Maciej Kopiec
I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich
44-300 Wodzisław Śląski
- Paweł Kosek
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Konrad Kovacs
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
Rybnik
- Kamil Kowalewski
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Hanna Kręcisz
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
40-092 Katowice
- Bartosz Królik
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
47-400 Racibórz
- Rafał Kubień
Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stanisława Konarskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
40-066 Katowice
- Mateusz Kus
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
44-200 Rybnik
- Mateusz Latos
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Struga w Gliwicach
44-100 Gliwice
- Paweł Latosiński
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Franciszek Łopuszański
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
44-100 Gliwice
- Karolina Machura
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Igor Malinowski
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Maksym Marcinkiewicz
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Rafał Mazur
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
44-200 Rybnik
- Sebastian Mentel
Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu
41-800 Zabrze
- Jan Micyk
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Mikołaj Modliński
VII LO im. Mikołaja Kopernika
42-200 Częstochowa
- Paweł Nawrocki
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Piotr Olszewski
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
41-300 Dąbrowa Górnicza
- Ewa Olszowska
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
Rybnik
- Emil Pająk
V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Struga w Gliwicach
44-100 Gliwice
- Krzysztof Parzoch
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica
41-206 Sosnowiec
- Kacper Pawlus
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
34-300 Żywiec
- Mateusz Pochopień
III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
41-800 Zabrze
- Natalia Rewaj
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Piotr Rybarz
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
Rybnik
- Marta Sabat
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Franciszek Skut
II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
42-200 Częstochowa
- Michał Stefani
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Jakub Strykowski
III LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Jakub Strzałkowski
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
Rybnik
- Dominik Styła
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
44-100 Gliwice
- Karol Synowiec
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Jan Szaniewski
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
44-100 Gliwice
- Szymon Szkołda
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
44-200 Rybnik
- Bartłomiej Tomaś
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Kacper Tyras
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie
40-097 Katowice
- Joanna Wawryków
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
43-300 Bielsko-Biała
- Borys Wawrzynów
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica
41-206 Sosnowiec
- Joanna Wolińska
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
44-100 Gliwice
- Marek Zając
IV Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza
42-217 Częstochowa
Przy okazji informujemy, że zawody finałowe XX Śląskiego Konkursu Matematycznego odbędą się 21 marca 2023 r. (wtorek) w godz. 10:00-12:00.
Miejsce zawodów:
VIII Liceum Ogólnokształcące
z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Marii Skłodowskiej-Curie
ul. 3-Maja 42
40-097 Katowice
Bardzo prosimy, aby uczestnicy konkursu przybyli na miejsce zawodów najpóźniej o godz 9:30.
Serdecznie zapraszamy