Lista finalistów XVII Śląskiego Konkursu Matematycznego

2020-02-14

Do zawodów rejonowych zgłosiło się 312 uczniów z 62 szkół województwa śląskiego. Poniżej publikujemy listę finalistów XVII Śląskiego Konkursu Matematycznego. Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy.

Wyniki punktowe poszczególnych uczestników można sprawdzić u szkolnych koordynatorów ŚKM.

Informacje o zawodach finałowych zostaną niedługo zamieszczone na naszej stronie internetowej.

  1. Maciej Adamus
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  2. Ewa Bambynek
    IV LO im. Henryka Sienkiewicza
    42-200 Częstochowa
  3. Dominik Bargieła
    III Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Kosińskiego
    42-100 Klobuck
  4. Kacper Bendig
    VI Liceum Ogólnokształcące im. J.Korczaka
    41-200 Sosnowiec
  5. Filip Błaszczyk
    III LO im. Adama Mickiewicza
    40-092 Katowice
  6. Wiktoria Błędzińska
    III Liceum Ogólnokształcżce
    41-800
  7. Filip Buława
    I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
    44-100 Gliwice
  8. Michał Ciapka
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  9. Kamil Ciesielski
    II Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
    42-200 Częstochowa
  10. Jakub Czyż
    I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiego
    43-400 Cieszyn
  11. Kacper Dądela
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  12. Dawid Dulian
    I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach
    43-100 Tychy
  13. Bartosz Fober
    I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
    44-100 Gliwice
  14. Mateusz Gabzdyl
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  15. Paweł Gadziński
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  16. Jakub Gil
    Zespół Szkół im. W. Szybińskiego
    43-400 Cieszyn
  17. Paweł Golla
    I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
    44-100 Gliwice
  18. Piotr Górecki
    I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
    44-100 Gliwice
  19. Monika Górska
    Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie
    42-300
  20. Mateusz Grzyb
    II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
    41-300 Dąbrowa Górnicza
  21. Michał Hoffmann
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  22. Dominik Janczak
    I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich
    44-200 Rybnik
  23. Mateusz Jarek
    Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych
    44-100 Gliwice
  24. Wiktoria Jaśków
    Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego
    41-500 Chorzów
  25. Jakub Kądziołka
    Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
    44-100 Gliwice
  26. Błażej Kapkowski
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  27. Anna Kępińska
    LO im.St. Staszica
    Tarnowskie Góry
  28. Weronika Klatka
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  29. Adam Konior
    II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego
    44-200 Rybnik
  30. Kacper Kopeć
    I Liceum Ogólnokształcące im.T. Kościuszki w Mysłowicach
    41-400 Mysłowice
  31. Marek Koprowski
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  32. Filip Koza
    Zespół Szkół nr 1 im. A. Mickiewicza
    42-700 Lubliniec
  33. Michał Kruzel
    Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Myszkowie
    42-300
  34. Wojciech Krzyżanowski
    I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
    44-100 Gliwice
  35. Piotr Kubala
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  36. Piotr Kubicki
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  37. Mikołaj Kubiczek
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  38. Antoni Kucharski
    I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Katowicach
    40-039 Katowice
  39. Emilia Kuczera
    II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego
    44-200 Rybnik
  40. Piotr Kulisz
    Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych
    42-700 Lubliniec
  41. Jakub Kural
    II Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Miłosza
    43-600 Jaworzno
  42. Paweł Lamża
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  43. Bartłomiej Leks
    III LO im. Adama Mickiewicza
    40-092 Katowice
  44. Filip Lorin
    IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida
    42-202 Częstochowa
  45. Michał Mańka
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  46. Mateusz Marczyk
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  47. Mateusz Marecki
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  48. Kamil Mazur
    I liceum ogólnokształcące im.prof.Zbigniewa Religi
    41-800 Zabrze
  49. Natalia Mikłuszka
    IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
    41-200 Sosnowiec
  50. Jakub Mikusek
    I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
    34-300 Żywiec
  51. Natalia Moćko
    I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach
    43-100 Tychy
  52. Emilia Modrzewska
    III LO im. Adama Mickiewicza
    40-092 Katowice
  53. Michał Mróz
    I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
    44-100 Gliwice
  54. Michał Ochenduszkiewicz
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  55. Oktawiusz Pająk
    III LO im. Adama Mickiewicza
    40-092 Katowice
  56. Szymon Pawlus
    I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego w Tychach
    43-100 Tychy
  57. Emilia Pawłowska
    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    47-400 Racibórz
  58. Jakub Pietraszko
    II Liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
    41-300 Dąbrowa Górnicza
  59. Szymon Plewa
    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    47-400 Racibórz
  60. Sergiusz Polak
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  61. Tomasz Policht
    IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
    41-200 Sosnowiec
  62. Kacper Połuszejko
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  63. Mateusz Przebieracz
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  64. Wojciech Przybylski
    II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego
    44-200 Rybnik
  65. Marcelin Raczek
    I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
    34-300 Żywiec
  66. Karolina Radzio
    I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
    43-300 Bielsko-Biala
  67. Bartłomiej Rozenberg
    IX Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida
    42-202 Częstochowa
  68. Joanna Rudnicka
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  69. Agata Seman
    II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego
    44-200 Rybnik
  70. Dawid Siekański
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  71. Krystian Skowron
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  72. Magdalena Skrok
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  73. Wojciech Socha
    Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego
    41-500 Chorzów
  74. Natalia Suszanowicz
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  75. Aleksandra Szczyrba
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  76. Przemysław Szewczak
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  77. Maciej Szkróbka
    III LO im. Adama Mickiewicza
    40-092 Katowice
  78. Jakub Szmidla
    IV LO im. Henryka Sienkiewicza
    42-200 Częstochowa
  79. Adam Szwaja
    IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
    41-200 Sosnowiec
  80. Mateusz Szydełko
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  81. Jarosław Szymski
    IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica
    41-200 Sosnowiec
  82. Karol Tokarski
    I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Powstańców Śląskich
    44-200 Rybnik
  83. Szymon Tokarz
    II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego
    44-200 Rybnik
  84. Kajetan Tomaszewski
    III LO im. Adama Mickiewicza
    40-092 Katowice
  85. Mateusz Tomiczek
    II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego
    44-200 Rybnik
  86. Kacper Tracz
    I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
    34-300 Żywiec
  87. Mikołaj Trębski
    I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta
    42-202 Częstochowa
  88. Michał Trojanowski
    V Liceum Ogólnokształcące
    43-300 Bielsko-Biała
  89. Jakub Truszkowski
    II Liceum Ogólnokształcące im. Heleny Malczewskiej
    42-400 Zawiercie
  90. Michał Uchański
    I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
    43-300 Bielsko-Biala
  91. Michał Walter
    Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych
    42-700 Lubliniec
  92. Michał Warmuz
    I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika
    34-300 Żywiec
  93. Aleksandra Wójcik
    Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
    47-400 Racibórz
  94. Magda Wójtowicz
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  95. Marcin Wykpis
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice
  96. Aleksandra Zachorowska
    I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego
    44-100 Gliwice
  97. Jan Zakrzewski
    Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
    44-100 Gliwice
  98. Piotr Zieliński
    IV LO im. Henryka Sienkiewicza
    42-200 Częstochowa
  99. Adam Żyłka
    VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej - Curie w Katowicach
    40-097 Katowice