Wyniki XIV SKM

 

Lp.   Nazwisko  Imię  Laureat   Szkoła  Miejscowość
 Gogolok  Jakub I  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 11  Zabrze
 Kępińska  Katarzyna I  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
 Gadziński  Paweł I  Gimnazjum KTK  Bielsko-Biała
 Kobiela  Michał I  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
           
 Lorenczyk  Weronika II  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
 Moćko  Paweł II  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
 Wcisło  Łukasz II  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
 Socha  Marcin II  I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego  Chorzów
 Cichecki  Igor II  Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego  Myszków
 10   Achtelik  Wojciech II  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Katowicach  Katowice
           
11   Ormaniec  Weronika III  V Liceum Ogólnokształcące  Bielsko-Biała
12   Szwej  Michał III  Gimnazjum Dwujęzyczne  Chorzów
13   Borys  Dominik III  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka  Ruda Śląska
14   Czech  Krzysztof III  I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach w ZSO nr 10  Gliwice
15   Wójtowicz  Roch III  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
16   Meissner  Laura III  V Liceum Ogólnokształcące  Bielsko-Biała
17   Knapik  Marcin III  IX Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida  Częstochowa
18   Nitychoruk  Jacek III  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza   Racibórz
19   Lamża  Tomasz III  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
20   Pająk  Maria III  III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza  Katowice
21   Trynda  Jan III  V Liceum Ogólnokształcące  Bielsko-Biała
           
22   Boryczka  Krzysztof W  V Liceum Ogólnokształcące  Bielsko-Biała
23   Walczak  Aleksy W  II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica  Tarnowskie Góry
24   Gorczyca  Szymon W  I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach w ZSO nr 10  Gliwice
25   Katan  Aleksander W  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
26   Lamża  Paweł W  Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika  Łaziska Górne
27   Widenka  Krzysztof W  I Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich  Wodzisław Śląski
28   Pławecki  Paweł W  V Liceum Ogólnokształcące  Bielsko-Biała
29   Baranowski  Jakub W  Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 w Gliwicach w ZSO nr 10  Gliwice
30   Jakubek  Alicja W  ZSO Nr 4 im. Piastow Ślaskich, VII Liceum Ogólnokształcące  Gliwice
31   Radzio  Julia W  Gimnazjum nr 16 im. Stefana Banacha  Bielsko-Biała
32   Matyjaszczyk  Mateusz W  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
33   Nowak  Oskar W  VIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach  Katowice
34   Karoń  Kacper W  IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica  Sosnowiec
35   Głuch  Mateusz W  III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza  Katowice